O nas

Kancelaria prawna działa na rynku usług prawnych od 2013r., sukcesywnie powiększając swoje doświadczenie i potencjał. Nasz zespół stanowią radcowie prawni i prawnicy, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie w szerokim zakresie specjalizacji. Siedzibą Kancelarii prawnej radców pranych jest Rzeszów, ale świadczymy usługi na rzecz klientów z różnych części Polski. 

Działalność kancelarii prawnej radców prawnych oparta jest na profesjonalnym oraz rzetelnym podejściu do powierzanych spraw. Zdajemy sobie sprawę z indywidualności i różnorodności każdej sprawy, w związku z czym poszukujemy takich rozwiązań prawnych, aby dostosować je do specyfiki każdego klienta.

Przedsiębiorcom oferujemy kompleksową obsługę prawną przez radców prawnych – począwszy od rozwiązywania spraw bieżących, poprzez zagadnienia z zakresu prawa pracy, po audyt i optymalizację przepływu dokumentów oraz treści umów. Dzięki naszej pomocy mogą się Państwo całkowicie skupić na prowadzeniu swojej firmy, mając gwarancję bezpieczeństwa prawnego.

Klientom indywidualnym świadczymy profesjonalną pomoc w zakresie różnych dziedzin prawa. Większość spraw prowadzonych na rzecz klientów indywidualnych wiąże się z dużymi emocjami, które często popychają ich do decyzji, jakich nie podjęliby w normalnych okolicznościach. Kancelaria dba o zabezpieczenie interesów swoich klientów na wszystkich etapach prowadzonych spraw.

Niewątpliwą zaletą kancelarii jest umiejętność dostosowywania się do oczekiwań klientów, ale też zagwarantowanie dostępności usług w każdym czasie wiedząc, że niektóre sytuacje wymagają błyskawicznej reakcji i szybkich decyzji. W takich pilnych i nagłych sytuacjach radcowie prawni i prawnicy kancelarii prawnej są dostępni w każdym czasie telefonicznie i przed komputerem. 

Kancelaria prawna przy świadczeniu swoich usług kieruje się przede wszystkim interesem Klienta i zapewnia szybkość i profesjonalizm.

Kancelaria na koniec 2020 roku była w trakcie prowadzenia blisko 800 spraw sądowych i egzekucyjnych. 

Niewątpliwą zaletą Kancelarii jest fakt, że współpracuje ona z wieloma firmami z innych branż, a w szczególności biurami księgowo-kadrowymi, agentami i brokerami ubezpieczeniowymi, pośrednikami nieruchomości, doradcami finansowymi, firmami zajmującymi się pozyskiwanie dotacji unijnych, firmami doradczymi z zakresu ochrony środowiska (kontrole i BDO), architektami czy prywatnymi detektywami, jak również firmami z wielu innych branż przez co może zaproponować swoim kinetom kompleksową obsługę z wielu dziedzin nie związanych z prawem lub polecić sprawdzonych partnerów. 
Doradzamy naszym Klientom na terenie miasta Rzeszów i okolicach, na terenie województwa podkarpackiego, jak i całego kraju.
 

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Skoczek". Pani/Pana dane osobowe w postaci numeru telefonu będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Panią/Panem, jak również przedstawienia oferty handlowej. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych zawarte są w "Informacji o przetwarzaniu danych osobowych". Wypełniając formularz i przesyłając Pani/Pana numer telefonu wyraża Pani/Pan zgodę na kontakt telefoniczny przez "Kancelarię Radcy Prawnego Łukasz Skoczek" w celu przedstawiania oferty marketingowej lub handlowej."
b
c