- Wynagrodzenie za sprawę/usługę – wynagrodzenie z góry ustalone z Klientem za daną sprawę sądową lub usługę prawną, które nie ulega zmianie niezależnie od ilości czasu potrzebnego na jej wykonanie.
- Wynagrodzenie ryczałtowe – wynagrodzenie stałe i niezmienne niezależnie od ilości godzin świadczenia usług w danym okresie rozliczeniowym. Ryczałt standardowo obejmuje swoim zakresem kompleksową obsługę prawną i wszystkie usługi świadczone przez Kancelarię w danym okresie, z wyłączeniem prowadzenia postępowań sądowych i administracyjnych, które to są rozliczane oddzielenie w formie ryczałtu lub wynagrodzenia godzinowego, jednak nie są wykluczone zmiany w tym zakresie.
- Wynagrodzenie godzinowe – wynagrodzenie zależne od ilości godzin świadczenia usług w danym okresie rozliczeniowym przy ustalonej indywidulanie stawce za 1 godzinę pracy. Obejmuje swoim zakresem kompleksową obsługę prawną i wszystkie usługi świadczone przez Kancelarię, w tym prowadzenie postępowań sądowych i administracyjnych.
- Wynagrodzenie mieszane – wynagrodzenie składające się z elementów wynagrodzenia ryczałtowego i godzinowego. Wynagrodzenie ryczałtowe określone jest za pewną, z góry wiadomą, ilość godzin pracy Kancelarii, a po przekroczeniu tej puli godzin, zastosowanie ma wcześniej ustalona stawka godzinowa.
- Wynagrodzenie success fee – wynagrodzenie częściowo zależne od wygranej w sprawie sądowej lub administracyjnej. Przy tego typu rozliczeniach Kancelaria początkowo pobiera stosunkowo niewielki ryczałt za prowadzenie sprawy, a w przypadku wygranej Kancelarii wypłacany jest ustalony wcześniej procent od kwoty pieniężnej lub premia.