Specjalizacje

Pragniemy wyrazić głęboką nadzieję, że nasze bogate doświadczenie zaowocuje rozwiązaniem Państwa problemów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą kancelarii;

Prawo autorskie

Prawo autorskie

Prawo cywilne

Prawo cywilne

Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

Prawo konsumentów

Prawo konsumentów

Prawo pracy

Prawo pracy

Prawo telekomunikacyjne

Prawo telekomunikacyjne

Prawo umów handlowych

Prawo umów handlowych

Prawo zamówień publicznych

Prawo zamówień publicznych

Spółki i prawo korporacyjne

Prawo korporacyjne i spółek

Skontaktuj się z nami

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Skoczek". Pani/Pana dane osobowe w postaci numeru telefonu i/lub adresu e-mail będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość, jak również przedstawienia oferty handlowej. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych zawarte są w "Informacji o przetwarzaniu danych osobowych". Wypełniając formularz i przesyłając wiadomość wyraża Pani/Pan zgodę na kontakt telefoniczny i/lub kontakt e-mailowy przez "Kancelarię Radcy Prawnego Łukasz Skoczek" na podany przeze numeru telefonu/adres e-mail w celu przedstawiania oferty marketingowej lub handlowej.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytanie dotyczące naszych usług, wypełnij formularz kontaktowy. Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi uwagami i sugestiami.

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Skoczek". Pani/Pana dane osobowe w postaci numeru telefonu będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Panią/Panem, jak również przedstawienia oferty handlowej. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych zawarte są w "Informacji o przetwarzaniu danych osobowych". Wypełniając formularz i przesyłając Pani/Pana numer telefonu wyraża Pani/Pan zgodę na kontakt telefoniczny przez "Kancelarię Radcy Prawnego Łukasz Skoczek" w celu przedstawiania oferty marketingowej lub handlowej."
b
c